آرتیست‌ شو

معرفی پلاگین ویرایش صدا Steinberg SpectraLayers Pro

دانلود پلاگین ویرایش صدا Steinberg SpectraLayers Pro

ویرایش صدا، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها پس از ضبط یک فایل صوتی است و اگر ما در این مرحله امکانات مناسبی در اختیار نداشته باشیم، ممکن است که دچار مشکلات زیادی از جمله اتلاف زمان، اتلاف انرژی و عدم کیفیت مناسب بشویم. حال اگر در فایل صوتی ما، ایرادات بیشتری مانند نویز، دیستورت شدن صدا و … وجود داشته باشد، کار به مراتب سنگین‌تر و آزاردهنده‌تر می‌شود. در نتیجه وجود نرم‌افزارها و پلاگین‌های میکسینگ مناسب می‌تواند ما را در این مرحله توانمند‌تر و کار ما را آسان‌تر و دلچسب‌تر کند.

در این پست قصد داریم به شما یک محصول مناسب و فوق‌العاده قوی از شرکت معروف Steinberg معرفی کنیم تا شما با دستانی پُر، به جنگ صداهای آسیب دیده بروید.

نرم افزار پُرتَوان، بِرِس به دادِ این ناتوان!

یکی از قابلیت‌های مهم و مهیج این نرم‌افزار، وجود قابلیت نمایش Spectrogram است که در مقایسه با حالت Sine wave نرم‌افزارهای میزبان، برتری قابل توجهی دارد. همچنین این نرم‌افزار قابلیت پخش کارهایی با خروجی سمپل ریت 348 KHz را نیز دارا می‌باشد و این بدان معناست که ما می‌توانیم تمامی جزئیات فرکانس‌های بالا (High) را در پروژه مد نظر خود مشاهده و همچنین تغییرات لازم را میکس و مسترینگ اعمال کنیم. از دیگر ویژگی‌های باورنکردنی دیگر این نرم‌افزار، می‌توان به قابیت حذف صدای نویز زمینه‌‌ای، حذف کیلک‌های موجود در فایل ضبط شده، کنترل حروف Siblings و Plosive و کلی امکانات دیگر اشاره کرد.

قابلیت های پلاگین ویرایش صدای Steinberg

 • محیط کاربری سریع و استوار
 • قابلیت نمایش به صورت Spectrogram
 • امکانات اصلاحات صدای فراوان
 • موتور پردازشگر شگفت انگیز

تو دوره ابزارشناسی به معرفی، بررسی و استفاده از پلاگین‌های مختلف میکس و مستر و ویرایش صدا پرداختیم: فصل اول این آموزش رایگانه! این دوره کامل رو از دست ندید!
دوره مقدماتی آموزش میکس و مسترینگ (شناخت تمام پلاگین‌ها)

ویدیو معرفی پلاگین ویرایشگر صدا Steinberg SpectraLayers Pro

maosud883559390

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0