آرتیست‌ شو

معرفی بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6

دانلود بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6

بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6، دروازه‌ای به سوی کشف و استفاده از صدا‌های خاص و مرسوم موجود در فرهنگ‌ موسیقی کشور‌های هند، آفریقا،‌ اندونزی و سایر فرهنگ‌های بزرگ دنیاست. همانطور که می‌دانید امروزه استفاده از سمپل‌های ملل و ساز‌های فولکلور بین آهنگسازان محبوبیت زیادی پیدا کرده‌است. امروز در آرتیست شو به بررسی این بانک صدای قدرتمند می‌پردازیم.

Ethno World 6، دنیایی جدید از سمپل‌ و لوپ‌ ها

امروزه در دنیای موسیقی، استفاده از فضا‌های جدید و ایجاد حس‌آمیزی قوی، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر شنونده بگذارد و باعث علاقه‌مندی شنونده به آثار شما شود. در نتیجه شما، به عنوان یک آهنگساز یا تنظیم‌کننده، بهتر است تا در انتخاب صدای مورد نظر خود دقت و خلاقیت بالایی به خرج دهید تا به نتیجه بهتری برسید.
بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6، این امکان را برای سازندگان موسیقی به وجود آورده تا با استفاده از سمپل‌ و لوپ‌های برگرفته از ساز‌های شرقی وآفریقایی، رنگ جدیدی را به موسیقی خود اضافه کنید. این بانک صدا دارای بیش از 22 گیگابایت ذخیره صوتی می‌باشد و با قابلیت‌ کنترل فراوانی که در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌تواند انتخاب مناسبی برای استفاده در آهنگسازی و تنظیم برای شما باشد. از جمله ویژگی‌های جذاب این بانک صدا می‌توان به وجود آواهای محلی کشور‌های مختلف اشاره کرد که می‌تواند قابلیت بسیار جذاب و کاربردی باشد.

ویدیو معرفی بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6 :

ویژگی‌های شاخص بانک صدای تحت کانتکت Best Service Ethno World 6 :

 1. بیش از 22 گیگابایت بانک صدا
 2. بیش از 28000 سمپل صوتی
 3. محیط کاربری جذاب
 4. قابلیت تغییر میکروفون‌گذاری متفاوت
برچسب‌ها:
maosud883559390

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

   Nima پاسخ

   چرا وقتی بانک رو لود میکنم به رنگ قرمز دمو نوشته و صدایی نمیده لطفا راه حل این مشکل رو بگید.

  0