آرتیست‌ شو

آموزش رایگان موسیقی و آهنگسازی

composing

پا به دنیای آهنگسازی و میکس و مسترینگ بگذار
شروع رایگان آموزش

می‌توانید دوره‌های آموزشی موردنیاز برای شروع را به صورت کاملا رایگان ببینید.

در کتاب‌های الکترونیک (پی دی اف) مطالب پایه و تعاریف موردنیاز برای شروع، مثل تئوری موسیقی و …  کاملا کاربردی آموزش داده می‌شود.

این بخش از بلاگ آرتیست شو پر از آموزش‌های کوتاه و کابردی است که به صورت روزانه ویدیوهای جدیدی به آن اضافه می‌شود.

دنیای آموزش‌های کوتاه

دوره‌های آموزشی رایگان

شروع
دوره آموزشی شروع آهنگسازی

در این کلاس کوتاه ویدیویی شما با تعاریف و مفاهیم پایه آهنگسازی بیشتر آشنا می‌شوید، مسیر را می‌شناسید، با ابزارها آشنا می‌شوید. در واقع این آموزش یک برنامه‌ریزی برای مسیر و آشنایی با منابع برای ورود به دنیای آهنگسازی است.

f6619440f0473056
دوره آموزشی ابزارشناسی میکس و مسترینگ

در این دوره صدا را می‌شناسید، با فیزیک صوت و رفتار صدا آشنا می‌شوید و همه ابزارهایی که به عنوان میکس من به آن نیاز دارید را کاملا می‌شناسید و یاد می‌گیرید چطور صدا را در 3 وجه یا بُعد کنترل کنید یعنی عقب ببرید جلو بیاورید و …

کتاب‌های پایه برای شروع

کتاب اصول یادگیری آنلاین

آدمی از بدو تولد درحال یادگیری‌ست؛ اما به این فکر کردید که می‌توان با استفاده از یکسری تکنیک‌ها، موضوعات مختلف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراگرفت؟ در این کتاب با برخی از اصول پایه یادگیری آنلاین آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چطور برنامه ریزی کنید که با بیشترین سرعت رشد کنید و به یک تولیدکننده موسیقی فوق‌العاده تبدیل شوید.

دانلود پی دی اف میکس و مسترینگ

در این کتاب الکترونیکی به مباحث پایه‌ی میکس و مسترینگ پرداختیم و با تصاویر موجود در پی‌دی‌اف به زبان ساده و مرحله‌به‌مرحله هر چیزی که برای شروع یادگیری میکس و مسترینگ نیاز دارید را توضیح داده‌ایم. از مفاهیم اولیه تا کنترل 3 وجه (بُعد) میکس و مسترینگ و پردازش‌گرهای آن.

دانلود کتاب تئوری موسیقی

در این کتاب مفاهیم تئوری موسیقی را به ساده‌ترین زبان و بیان می‌آموزید. همه مفاهیم به‌صورت کاملا خلاصه و در عین حال کاربردی و مفهومی بیان شده. اگر تاکنون فرصت یادگیری تئوری موسیقی را نداشتید، مطالعه این کتاب پیشرفتی بزرگ در زیباتر شدن آثار شما خواهد بود

آموزش جامع و کاربردی آهنگسازی و میکس و مسترینگ

از ابتدا تا تولید اثر هنری کنارتان هستیم

mix boland
Compose boland 1
0