آرتیست‌ شو

پلاگین کمپرسور Slate Digital Virtual Buss Compressors v1.2.9.1

پلاگین باس کامپرسور Slate Digital Virtual Buss Compressor

همان طور که می دانیم ، کمپرسو ها وظیفه ی کنترل داینامیک صدا را در اختیار دارند.برای مثال اگر صدای خواننده در بعضی کلمات بالاتر از حد معین و در بعضی قسمتها کمتر باشد به گونه ای که حتی در آهنگ شنیده نشود، این وظیفه کمپرسور هاست که این بالا بودن و یا پایین بودن صدا را در مجموعه آهنگ کنترل کنند و به حد تعادل برسانند.

پس از بررسی دو پلاگین Vitual Mix Rack و Virual Tape machine از شرکت معروف slate digital این بار نوبت به VBC این برند میرسد.

Virtual Buss Compressors یا همان VBC که به معنای ” کمپرسور های مجازی باس ” می باشد ، حاوی ۳ کمپرسور مدل شده با صداهای بسیار گرم و متفاوت از یکدیگر می باشد.Buss Compressorها در میکس ، معمولا در مسیر چند کانال صدا قرار میگیرند.برای مثال وقتی تمامی لاین های ضبط شده درامز در یک آهنگ به صورت انفرادی میکس می شوند در نهایت تمامی این لاین ها به یک کانال وصل میشوند که به این کانال باس Buss میگویند.مطمئنا این کانال هم نیاز به میکس دارد که در این جا Buss compressorها بسیار حائز اهمیت میشوند.

همانطور که اشاره کردیم ، این وی اس تی شامل ۳ نوع کمپرسور میشود که به هر کدام اشاره ی کوتاهی خواهیم داشت :

FG-RED

این کمپرسور مدل شده یک کمپرسور قدیمی Classic RED-Faced که در میان میکس من های افسانه ای دنیا ، مانند Chris Lord Alge محبوبیت خاصی داشت ، می باشد.

FG-GREY

این کمپرسور مدل دیجیتال کمپرسور آنالوگ معروف انگلیسی “۴۰۰۰series console compressor” می باشد که کمپرسوری بسیار انعطاف پذیر است و میتواند صدایی مطابق میل شما را در اختیارتان قرار دهد.

FG-MU

این نرم افزار در واقع الهام گرفته از چند کمپرسور تیوب است.کمپرسور های تیوب به خاطر لامپی بودنشان (و دلایل تخصصی دیگر) گرمای خاصی به میکس شما میدهند و به نوعی میکس شما را سر زنده میکنند.FG-MU کمپرسوری بسیار قدرتمند است که توانایی های بسیار زیادی دارد.

به دلیل مشکلات کپی‌رایت جهانی، سرویس دانلود رایگان پلاگین‌های آرتیست‌شو موقتا متوقف شده است. در ادامه به زودی سرویس خرید پکیج وی اس تی پلاگین برای آهنگسازی، میکس و مسترینگ همراه با سرویس نصب کامل از راه دور راه‌اندازی خواهد شد.

برای دانلود رایگان فایل، کافیه همین الان ثبت نام کنی.
 • حجم : 194 مگابایت
حسن بهرامی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0