آرتیست‌ شو

پلاگین مولتی افکت Murda Melodies

پلاگین افکت Murda Melodies

شرکت Slate Digital با همکاری پرودیوسر افسانه‌ای Murda Beatz که سابقه همکاری با هنرمندان بزرگی مانند دریک (Drake) را دارد، پلاگین جدیدی عرضه کرده است. پلاگین Murda Melodies یک ابزار مولتی افکت برای دسترسی به انواع و اقسام افکت برای خلق صداهای بی‌نظیر در اختیار پرودیوسرها می‌گذارد. این پلاگین تغییرات غیر قابل توصیفی در سیگنال صوتی شما ایجاد می‌کند. صداهای پیش‌فرض هر وی اس تی ای با استفاده از این پلاگین به صداهایی تبدیل می‌شوند که حتی نمی‌توانید تصورشان را بکنید! در نتیجه افراد زیادی خواهان استفاده از این پلاگین هستند. با آرتیست شو در معرفی این پلاگین همراه باشید!

هشت پلاگین در یک محصول

هسته اصلی پلاگین Murda Melodies، هشت Knob مربوط به افکت‌ها هستند. این Knob ها عبارتند از: مدولاسیون (Modulation) – ریورب – دیلی – معکوس (Reverse) و … . هر کدام از این Knob ها با دیگری در ارتباط هستند و هماهنگ با هم صداهایی خیره کننده به وجود می‌آورند. بیش از 50 پریست هم در این پلاگین قرار داده شده تا به راحتی هر چه تمام به صداهای خود افکت اضافه کنید. این پریست ها به وسیله Murda Beatz و به کمک طراحان صدای شرکت Slate Digital ساخته شده‌اند تا با استفاده از آن‌ها پروژه‌هایتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

تو آرتیست شو یادگیری آهنگسازی و میکس رو می‌تونی کاملا رایگان شروع کنی
آموزش رایگان آهنگسازی

ویژگی های اصلی پلاگین Murda Melodies

 • Filters: وجود فیلترهای High Pass و Low Pass برای ایجاد افکت‌های صدای زیر آب و صدای پشت تلفن.
 • Pitch Shifter: با استفاده از این Knob می‌توانید تا 4 اکتاو صداها را پیچ کنید. همچنین یک حالت برای سبک لوفای نیز در نظر گرفته شده است.
 • Spread: به کمک این Knob می‌توانید به صدا عرض استریویی اضافه کنید. لازم به ذکر است که سازگاری صدا در حالت مونو نیز حفظ می‌شود.
 • Warping FX: هشت افکت دیوانه‌وار که جادوی اصلی این پلاگین به وسیله آن‌ها انجام می‌شود! از مدولاسیون و سچوریشن گرفته تا معکوس کردن صداها و دیلی های کاملاً هماهنگ.
 • Wobble: این گزینه افکت Wobble موجود در دستگاه‌های ضبط قدیمی را اضافه می‌کند تا حس و حال طبیعی‌تری به آهنگ شما اضافه کند.

ویدیو ساختن بیت Murda Beatz با استفاده از این پلاگین

وحیدرضا اویسی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

   erfanzaman.1380.13802922085 پاسخ

   چطور دان کنم چرا لینکش نیست تو سایت

   آرین اجاوندی پاسخ

   این برای ویندوز 7 هم کار میکنه؟
   چون من نتونستم نصبش کنم

    وحیدرضا اویسی پاسخ

    سلام دوست عزیز وقتتون به خیر. نه این پلاگین با ویندوز 7 سازگار نیست. همچنین فقط با سیستم‌های 64 بیتی سازگاره.

   Hamed LHR پاسخ

   "Murda on the beat, so it's not nice!"

    وحیدرضا اویسی پاسخ

    🔥🔥🔥

  0