آرتیست‌ شو

معرفی پلاگین مولتی افکت AudioThing Vinyl Strip

دانلود پلاگین مولتی افکت AudioThing Vinyl Strip

پلاگین‌های افکت، نقش بسزایی را در شکل‌دهی به صداهای خام بر عهده دارند و این نقش از چشم هیچ تنظیم‌کننده‌ای پنهان نیست. بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده مجموعه پلاگین، با علم به این موضوع اقدام به تولید مجموعه‌های بسیار حرفه‌ای با کاربری ساده می‌کنند تا بازار هدف حرفه‌ای‌تر و قوی‌تری را به دست بیاورند و در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسند.

در این پست آرتیست شو قصد داریم تا به شما دوستان یک پلاگین مولتی افکت ارزشمند و وسوسه انگیز را معرفی کنیم تا با استفاده از آن، سریع‌تر به نتیجه دلخواه برسید.

مولتی افکت Vinyl Strip، همه‌کاره و جذاب!

اولین نکته راجع به پلاگین مولتی افکت AudioThing Vinyl Strip، دارا بودن رابط کاربری جذاب و لذت‌بخش است و این رابط کاربری ساده در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را نوازش می‌دهد. نکته مهم دیگر راجع به این پلاگین، دارا بودن امکانات افکتیو مناسب و کاربردی برای تنظیم و طراحی صدا می‌باشد. این پلاگین از 6 افکت با بالاترین کیفیت تشکیل شده است که به منظور تولید فضاهای کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. سادگی استفاده از پلاگین و همچنین مشخص بودن تغییرات از مهم‌ترین شاخصه‌های این پلاگین است که خیلی زود ما را به خود جلب می‌کند.

ویژگی‌ شاخص

 • وجود افکت‌های مهم مانند دیستروشن و دیلی
 • امکان جابه‌جایی افکت‌ها و تغییر ترتیب قرارگیری
 • کاربری ساده
 • بهینه‌سازی مصرف CPU
 • پریست‌های جذاب

ویدیو معرفی پلاگین AudioThing Vinyl Strip

maosud883559390

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0