آرتیست‌ شو

هارمونی سری ۶، زیبایی و اصالت!

Harmony-Series-6

کمپانی هارمونی، که یکی از برندهای محبوب تولید محصولات موسیقی در سراسر دنیاست، سری جدید امپ‌های خود را وارد بازار کرد. سری 6 امپلی‌فایرهای گیتار هارمونی، از سه مدل تمام لامپی H620 ،H605 و H650 تشکیل شده. انتظار می‌رود این سری امپ‌های هارمونی با بهترین‌های بازار رقابت کنند.

هارمونی با نزدیک به یک قرن سابقه‌ی تولید محصولات باکیفیت و خاطره‌ساز، از برند‌های مورد اعتماد بسیاری نوازندگان در سراسر دنیاست. سری 6 امپلی‌فایرهای این شرکت، عضو جدید و مدرن این خانواده با اصالت به حساب می‌آیند. به نظر می‌رسد هدف اصلی هارمونی اکنون فراهم‌آوردن گزینه‌های تازه برای نوازنگان مدرن است. از این رو این امپلی‌فایر‌ها در سه اندازه‌ی کوچک، متوسط و بزرگ، با هدف استفاده در مکان‌ها و اجراهای متفاوت، با صدایی نو اما اصیل ساخته شده اند.

انتخاب امپ مناسب برای نوازندگان گیتار امری حیاتیست. ما در آرتیست شو، مقاله‌ای جامع برای آشنایی با امپلی‌فایرها، مدل‌های مختلف و ویژگی آن‌ها و یافتن امپلی‌فایر مناسب کار خود نوشته‌ایم. برای شناخت بهتر دنیای امپلی‌فایر و یافتن گزینه مناسب خود روی لینک زیر کلیک کنید.
امپلی فایر چیست؟ آشنایی کامل با انواع امپلی فایر گیتار

از ویژگی‌های سری جدید هارمونی می‌توان به پری امپ و پاور امپ فول-تیوب (تمام لامپی)، اسپیکر Jensen ساخت ایتالیا و بوست-چنل قابل استفاده با فوت‌سوییچ اشاره کرد. کنترل بالا روی میزان بلندی صدا، FX Loop، ریورب آنالوگ و ترمولو از دیگر ویژگی‌های اصلی این سری امپ‌ها هستند.

Harmony 6 series of amplifiers

مدل H650 به قیمت ۹۹۹ دلار و H620 به قیمت ۶۴۹ دلار روانه بازار شدند. مدل H605 نیز با قیمت ۵۴۹ دلار، ارزان‌ترین مدل بین این سه‌گانه‌ی زیباست. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر درباره این محصولات به وب‌سایت این شرکت به آدرس Harmony.co مراجعه کنید.

منبع: premierguitar

برچسب‌ها:
Maah1894

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *

    0