آرتیست‌ شو

Baby Audio پلاگین تیپ‌ ماشین جدید خود به نام TAIP را روانه بازار کرد

Baby Audio پلاگین تیپ‌ ماشین
با امتیازت به بهتر شدن پستا کمک کن

TAIP، پلاگین تیپ ماشین قدرتمندی با استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای نزدیک‌شدن هر چه بیشتر به حالت طبیعی است. معمولا گرمایی در تیپ‌ماشین‌ها وجود دارد که با میکس دیجیتال نمی‌توان به آن رسید. تلاش Baby Audio در ارائه این محصول این است که این کمبود را با اضافه‌کردن گرمایی آنالوگ به میکس برطرف کند.

همان‌طور که می‌دانید پلاگین‌های Tape Machine ابزارهای جدید در دنیای دیجیتال نیستند. اما فناوری تقلید آنالوگ این محصول، اولین در نوع خودش است. به‌جای استفاده‌ی همیشگی از سیستم DSP (سیستم پردازش دیجیتال)، Baby Audio از طریق الگوریتم AI (هوش مصنوعی) سعی در تقلید ظرایف پنهان صدا در مدار‌های آنالوگ کرده‌‌است. نتیجه‌ی به دست آمده به خوبی هنگام استفاده از این پلاگین قابل مشاهده است. هم‌چنین این پلاگین از امکانات مدرن نیز در تنظیمات خود غافل نشده‌است. با استفاده از این پلاگین هم درخشش (Glow) آنالوگ را به دست می‌آورید و هم مانند تمام سیستم‌های آنالوگ، “هر چه بیش‌تر گرمش کنید، درایو بیشتری به دست ‌می‌آورید.”

t.ai.p tape machine

TAIP دارای پریست‌های مختلف و امکان ساخت پریست‌های دلخواه است و برای کار بر روی ساز‌های مختلف، درامز و دیگر المان‌های تنظیم آهنگ مناسب است. این نرم‌افزار برای ویندوز و مک در دسترس است و در فرمت‌های , VST3, AU, AAX قابل دریافت می‌باشد. قیمت این محصول به مدت محدود ۳۹ دلار است و پس از اتمام مدت معرفی، به ۶۹ دلار می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.babyaud.io مراجعه فرمایید.

منبع: Producer Feed

برچسب‌ها:
Maah1894

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

   سعید پاسخ

   لینک دانلودذ نیست

    وحیدرضا اویسی پاسخ

    هنوز آپلود نکردیم به زودی میذاریمش

  0