آرتیست شو

دانلود مجموعه لوپ Sunday Supply LUSTRE Shimmering Lofi Jazz Guitar

دانلود مجموعه لوپ Sunday Supply LUSTRE Shimmering Lofi Jazz Guitar

مجموعه لوپ LUSTRE Shimmering Lofi Jazz Guitar توسط یک گیتاریست به نام Beau Diako ساخته شده است. این مجموعه لوپ مناسب سبک لوفای و هیپ‎هاپ است. در این ژانر گرمای آنالوگ حرف اول را می‎زند و تمامی صداهایی که در آن استفاده می‎شود کمی کدر هستند. امروز در آرتیست‎شو قرار است یکی از بهترین لوپ‎های گیتار الکتریک را به شما معرفی کنیم. از گیتار الکتریک در سبک لوفای و هیپ‎هاپ بسیار استفاده می‎شود و طرفداران زیادی دارد. اگر در سبک لوفای و هیپ‎هاپ فعالیت دارید با دانلود مجموعه لوپ LUSTRE می‎توانید کیفیت آهنگ‎های‎تان را چندبرابر کنید.

نگاهی کوتاه بر سبک Lo-Fi

حدودا 10 سالی می‎شود که این سبک در بین آهنگسازان و مخاطبان موسیقی محبوب شده است. اما در کل نمی‎شود این سبک را تافته‎ای جدابافته از هیپ‎هاپ دانست. به طور عامیانه لوفای ترکیبی از هیپ‎هاپ و راک و جَز است. تمپو در این نوع موسیقی نسبتا پایین است و فضای کار، نوستالژیک و شبیه دهه 90 است. در مجموعه لوپی که امروز برای شما عزیزان آماده کرده‎ایم این حس نوستالژی به خوبی حس می‎شود. با دانلود مجموعه لوپ Sunday Supply LUSTRE به تعدادی لوپ گیتار و وان‎شات(One Shot) دسترسی خواهید داشت که از آن‎ها می‎توانید در موسیقیی‎تان استفاده کنید و لذت ببرید.

آیا مجموعه لوپ Sunday Supply LUSTRE Shimmering Lofi Jazz Guitar فقط مناسب لوفای و هیپ‎هاپ است؟

در کل می‎توان گفت که همین‎طور است و از اسم این مجموعه هم مشخص است اما شما با توجه به خلاقیت و تفکری که دارید می‎توانید از این لوپ‎ها در سبک‎های مختلفی از موسیقی استفاده کنید. برای این‎کار نیاز است تا لوپ موردنظرتان را در یک سمپلر لود و اقدام به ویرایش آن کنید. تمپو و گام تمامی لوپ‎ها در این مجموعه مشخص است و مشکلی در این مورد وجود ندارد همچنین این مجموعه لوپ کیفیت بسیاری بالایی دارد و در مرحله میکسینگ و مسترینگ کار شما را راحت خواهد کرد.

ویژگی‎ها و محتویات مجموعه لوپ جز گیتار لوفای Sunday Supply LUSTRE

  • دارای گام و تمپو‎های مختلف
  • لوپ برای گیتار بِیس (Bass)
  • لوپ برای گیتار لید (Lead)
  • دارای انواع مختلفی از ریتم گیتار
  • لوپ برای گیتار آکوستیک (Acoustic)
  • حجم فایل: 387 مگابایت
  • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
admin

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

0