آرتیست‌شو

دانلود مجموعه سمپل و لوپ Splice Sessions Afro Trap

دانلود مجموعه سمپل و لوپ Splice Sessions Afro Trap

آیا تاکنون سبک ترپ آفریقایی به گوش‎تان خورده است؟ اگر نه که باید بگوییم این سبک تلفیقی از المان‎های موسیقی ترپ و سازهای آفریقایی است که ترکیبی بسیار جذاب و شنیدنی را ایجاد می‎کنند. این کشور سازهای بسیار شگفت‎انگیز و خوش‎صدایی دارد. برای مثال ساز کالیمبا که به پیانو انگشتی معروف است، در سایر کشورها و حتی در کشورمان ایران نیز در بین مردم و اهالی موسیقی، محبوبیت زیادی دارد. مجموعه سمپل آفروترپ توسط آهنگساز Ismaila Talla ساخته شده است و دارای صدها ملودی برای سبک ترپ و هیپ‎هاپ است. این پک اکنون توسط آرتیست‎شو برای استفاده‎ی شما عزیزان آماده شده است. اگر به‎دنبال خلق آثاری جذاب و متفاوت هستید، مجموعه سمپل و لوپ Splice Sessions Afro Trap را حتما امتحان کنید.

با Afro Trap بیت‎های متفاوتی بسازید

امروزه در موسیقی تقریبا تمام ژانرها با هم‎دیگر ترکیب شده‎اند و شاید دیگر نتوان مثل چند سال قبل مرزبندی مشخصی برای موسیقی تعریف کرد. برای مثال: همه‎ی ما سبک راک را با گیتارالکتریک‎های خفنش می‎شناسیم. نوع و جنس درام در این سبک بسیار متفاوت از درامی است که در سبکی چون پاپ استفاده می‎شود. اما در سبکی مانند آلترناتیو‎ راک قضیه فرق کرده است. چرا که آلترناتیو راک، تلفیقی از هیپ‎هاپ و راک است. در ترپ نیز همین‎طور است. مثلا پرشین ترپ تلفیقی از سازهای ایرانی با المان‎های ترپ است. در کل، هنرمندان‎ خلاق خیلی به فکر سبک و ژانر نیستند و سعی دارند اثری خلق کنند که متفاوت باشد. پس اگر به فکر ساخت بیت‎هایی هستید که فراتر از سبک‎ها باشند، پک Afro Trap گزینه‎ی خوبی برای شما است.

مجموعه سمپل و لوپ Splice Sessions Afro Trap به کاربر این امکان را می‎دهد که تمامی صداهای آن‎را ویرایش کند. چراکه فرمت تمامی آن‎ها Wav است و تمام سمپلرهای رایج، از این فرمت پشتیبانی می‎کنند. برای این‎کار کافیست فایل مورد نظرتان را داخل سمپلر لود کنید.

دموی صوتی مجموعه Splice Sessions Afro Trap

 • حجم فایل: 527 مگابایت
 • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
امید

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0