آرتیست‌شو

دانلود پلاگین کمپرسور Softube CL 1B

دانلود رایگان پلاگین کمپرسور Softube CL 1B

پلاگین کمپرسور Softube CL1B، کپی برابر اصل…

اولین چیزی که راجع به این پلاگین کمپرسور باید گفت، این موضوع هست که کپی برابر اصل نسخه آنالوگ آن است و دلیل آن، همکاری شرکت softube با شرکت سازنده مدل آنالوگ این کمپرسور است و این بدان معناست که تمام استانداردهای لازم را برای اینکه یک مدل “CL 1B” باشد را دارد.
در مقایسه ظاهری دو نمونه نرم افزاری و آنالوگ، تفاوتی مشاهده نمی‌کنیم و کار‌ها در نسخه نرم افزاری راحت‌تر صورت می‌گیرد زیرا ما به جای Bussing Sidechain در نسخه آنالوگ، با External Sidechain در نسخه نرم افزاری روبرو هستیم و همچنین امکان استفاده به‌صورت Mono و Stereo نیز فراهم است.

برای آشنایی با اصطلاحاتی مانند کمپرسور و سایدچین به شما پیشنهاد می‌کنیم به دوره آموزش تصویری و عملی کار با کمپرسورها، مراجعه کنید.

با سیگنال ورودی خود، مهربان باشید…

در این کمپرسور ما با سه پریست متفاوت برای تنظیمات Attack/Release خود روبرو هستیم که هر کدام کارایی خاص خودشان را دارند. پریست اول Standard mode نام دارد که در آن تنظیم زمان Attack/Release بر عهده خودتان است و شما می‌توانید با توحه به نیاز خودتان Knob ها را تنظیم کنید. Fixed mode دومین پریست این کمپرسور هست در آن زمان attack به صورت خودکار بر روی 1ms قرار دارد و زمان Release بر روی 50ms قرار دارد و در این پریست knob ها طوسی شده که نشان دهنده این است که تنظیمات ثابت است و این پریست برای شروع مرحله کمپرس کردن مناسب می‌باشد تا تاثیر کمپرسور را متوجه شوید. پریست آخر fix/man نام دارد حاصل تلفیق دو پریست اول است و در آن attack ثابت و release متغیر است.

ویژگی‌های پلاگین کمپرسور Softube CL 1B:

 1. شبیه‌سازی بسیار دقیق
 2. پریست‌های کاربردی
 3. رنگ‌دهی منحصر‌به‌فرد
 4. استفاده بهینه از CPU
 5. سازگار با نرم‌افزار‌های میزبان (FL STODIO,CUBASE)

ویدیو تست پلاگین کمپرسور Softube CL 1B:

آموزش نصب:

 1. ابتدا فایل را اکسترکت کنید. (آموزش اکسترکت کردن)
 2. سپس فایل setup را نصب کنید.
 3. از نسخه نهایی لذت ببرید.
برای دانلود رایگان فایل، کافیه همین الان ثبت نام کنی.
 • حجم فایل: 17 مگابایت
 • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
maosud883559390

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0