آرتیست‌شو

دانلود مجموعه پلاگین کمپرسور Positive Grid Pro Series Compressor v0.0.9

دانلود مجموعه پلاگین کامپرسور Positive Grid Pro Series Compressor

به جرات میتوان گفت که ، مجموعه پلاگین Pro Series Compressor از شرکت Positive Grid ، با تکنولوژی های استفاده شده در شبیه سازی آنها ، جز برترین کمپرسور های نرم افزاری دنیا محسوب می شوند . امکان تغییر خازن ها ، لامپ ها و مبدل ها ، اتک ، ریلیز و رشیو در کمپرسور های این مجموعه باعث شده ، بهترین صدای ممکن از کمپرسور دیجیتالی را بتوان از آن ها گرفت .

در واقع میتوان گفت که این پلاگین ها مدل نرم افزاری برترین کمپرسور های دنیا هستند و موزیشن ها و هنرمندان اکنون میتوانند به صدای رنج وسیعی از کمپرسور های معروف در کامپیوتر های خود دسترسی داشته باشند .

مجموعه Pro Series Compressor دارای سه کمپرسور مجزا می باشد :

پلاگین TUBE COMPRESSOR :

پلاگین Tube Compressor ، شبیه ساز کمپرسور های لامپیِ آنالوگ کلاسیک است که میتواند قدرت و پُر بودن خاصی را به صدای شما ببخشد . به راحتی میتوانید تغییر صدا را با تغییر لامپ های (Tube) ورودی و خروجی ، خازن ها و ترنسفورمر ها احساس کنید . با تغییر لامپ می توانید کاراکتر هارمونی های اضافه شده و گرمای اضافه شده به صدا را تغییر دهید و با تغییر خازن ها و مبدل ها هم میتوانید رنگ صدا و فرکانس های زیر و بم فوق العاده ای را در صدای خود داشته باشید . تصویر این کمپرسور قدرتمند را در ابتدای صفحه مشاهده می کنید .

پلاگین OPTICAL COMPRESSOR :

وی اس تی Optical Compressor نسخه ی نرم افزاری کمپرسور سخت افزاری Optical است ، که با دقت بسیار بالایی شبیه سازی شده است . در این پلاگین هم می توانید خازن ها را تغییر دهید تا صدایی متفاوت داشته باشید . در این پلاگین حتی امکان تغییر سن و حساسیت Light source هم وجود دارد که واقعا در هیچ پلاگین کمپرسوری نمی توانید چنین امکانی را پیدا کنید .

پلاگین کامپرسور OPTICAL COMPRESSOR از شرکت Positive grid

پلاگین FET COMPRESSOR :

پلاگین FET Compressor هم نسخه شبیه سازی شده کمپرسور سخت افزاری استودیویی FET است که به خاطر تکنولوژی استفاده شده در شبیه سازی آن ، دقیقا صدای نسخه سخت افزاری این کمپرسور را به همراه دارد . قابلیت تنظیم زمان اتک و ریلیز و همچنین امکان فیلترصدا کردن فرکانس های بم و زیر از قابلیت های این کمپرسور شگفت انگیز است .

پلاگین کامپرسور FET COMPRESSOR از شرکت Positive grid

پیش نمایشی کوتاه از مجموعه Pro Series شرکت Positive Grid که شامل اکولایزر ها و کمپرسور های فوق حرفه ای می باشد :

در این پست فقط کمپرسور های این مجموعه را می توانید دانلود کنید . برای دانلود اکولایزر های این مجموعه اینجا کلیک کنید !

رمز فایل :

www.artist-sho.com

 • حجم : 191 مگابایت
 • حجم : 182 مگابایت
حسن بهرامی

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0
  از دوره‌های میکسینگ و مسترینگ ، تنظیم و طراحی صدا
  7 ساعت آموزش رایگان دانلود کن!
  ایول، دانلود می‌کنم الان!