آرتیست‌ شو

آموزش تنظیمات مترونوم و تمپو در استودیو وان

این ویدیو درحالت عدم انتشار می‌باشد. آشنایی با تنظیمات مترونوم و تمپو در استودیو وان (Metronome)

مترونوم (Metronome) در لغت به ابزاری گفته می‌شود که با ایجاد ضربات یکنواخت و پی در پی، نوازندگان را در نگه‌داشتن ریتم یک قطعه موسیقی کمک می‌کند و یکای آن ‌BPM می‌باشد. مترونوم‌ها معمولا به دو صورت دیجیتالی و مکانیکی یافت می‌شوند و رایج‌ترین استفاده از آن‌ها کمک به حفظ تمپو (Tempo) و ضرب‌آهنگ در آهنگسازی و تنظیم ضمن یادگیری و تمرین قطعات دشوار موسیقی می‌باشد.

آموزش ویدئویی آشنایی با مترونوم در استودیو وان:

در این ویدیو ما قصد داریم تا در نرم افزار Presonus Stodio One، به بررسی کامل تنظیمات ابتدایی مترونوم و سایر امکانات آن می‌پردازیم و به طور کامل مسئله مترونوم در نرم افزار‌های میزبان را تحت پوشش قرار می‌دهیم و شما پس از مشاهده این ویدیو با تمامی امکانات و حالت‌های متفاوت تنظیمات مترونوم در نرم افزار‌های میزبان و به خصوص Presonus Stodio One، مسلط شوید. سعی کرده‌ایم با نشان دادن مثال‌ کاربردی در طول ویدیو فهم مطالب را آسان‌تر کنیم.

مترونوم در سایر نرم افزار‌های میزبان :

یکی از قابلیت‌های بنیادی و پایه‌ای هر نرم افزار میزبان، دارا بودن قابلیت مترونوم می‌باشد که این امکان را به آهنگسازان و تنظیم‌کنندکان می‌دهد تا با حفظ ریتم، موسیقی خود را بسازند و ایده‌های خود را پیاده کنند. هر نرم افزار میزبانی تنظیمات خاص خود را برای قابلیت مترونوم خود دارد ولی در کلیات مشترک هستند و می‌توانیم با چند کلیک ساده به خروجی دلخواه خود برسیم.

برای آشنایی بیشتر با موضوع ریتم و سایر بخش‌های تئوری موسیقی می‌توانید به کتاب تئوری موسیقی سایت آرتیست‌شو مراجعه کنید.

برای مشاهده‌ی سایر ویدئوهای کوتاه آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید:
ویدئو‌ها کوتاه آموزشی

maosud883559390maosud883559390

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *

    0