آرتیست‌شو

دانلود مجموعه لوپ و سمپل پاپ Make Pop Music Essentials Cymbals

دانلود مجموعه لوپ و سمپل پاپ Make Pop Music Essentials Cymbals

موسیقی پاپ چندین سال است که در تمام دنیا جزء سبک‎های پرطرفدار به‎ حساب می‎آید. این نوع موسیقی بسیار انعطاف‎پذیر است و هنرمندانی که در بقیه ژانر فعالیت دارند هم می‎توانند پاپ کار کنند. اصطلاحا پاپ را موسیقی عامه‎پسند نیز معرفی می‎کنند چون سن‎وسال نمی‎شناسد و حتی قشرهای مختلف جامعه طرفدار آن هستند. امروز در آرتیست‎شو تصمیم گرفته‎ایم تا به معرفی یک پک سمپل و لوپ برای ژانر پاپ بپردازیم که تقریبا جامع‎ترین بانک‎صدا برای آن است. مجموعه لوپ و سمپل پاپ Make Pop Music Essentials Cymbals توسط شرکت میک پاپ موزیک طراحی و ساخته شده است و اگر شما هم در این سبک فعالیت دارید، این بانک‎صدا مناسب‎ترین گزینه برای شماست.

چرا پک Essentials Cymbals مناسب شماست؟

موسیقی پاپ همواره در حال تغییر و تحول است و گسترده‎تر می‎شود. اگر شما همراه با این تغییر حرکت نکنید و به‎روز نشوید، ممکن است خیلی زود مخاطبان و شنونده‎های خودتان را از دست بدهید. درواقع باید صداهایی که با آن‎ها کار می‎کنید و حتی وی اس تی و یا سازهایی که در یک اثر موسیقی به‎کار می‎برید ممکن است بعد از یک بازه‎ی مشخص عوض کنید چون مارکت این‎گونه است و مدام در حال عوض شدن است و طبیعتا سلایق مردم نیز تغییر خواهد کرد. پس اگر کاری را تولید کنید که مطابق با آن سلیقه نباشد، به‎راحتی شنونده‎های‎تان کم می‎شوند. این‎جاست که مجموعه لوپ و سمپل پاپ Make Pop Music Essentials Cymbals به کمک‎تان می‎آید. در این پک صداهای متنوع و مدرنی وجود دارد که برای ساخت یک اثر پاپ کاملا مناسب است.

پک Essentials Cymbals هم‎اکنون از آرتیست‎شو قابل دانلود است. این پک 10درصد ریکاوری دارد که هنگام استخراج، مشکلات به کم‎ترین حد خود می‎رسند. برای ساخت یک موسیقی پاپ مدرن، خودتان را آماده کنید.

محتویات پک Essentials Cymbals

  • بیش از 500 نوع صدا
  • انواع صدای درام

دموی صوتی مجموعه Make Pop Music Essentials Cymbals

برای دانلود رایگان فایل، کافیه همین الان ثبت نام کنی.
  • حجم فایل: 886 مگابایت
  • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
امید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

0
دانلود رایگان
دانلود رایگان