آرتیست‌ شو

آموزش حذف کامل نرم‌ افزار (وی اس تی و پلاگین) + ویدئو

how to uninstall plugins1

شرکت‌های سازنده وی اس تی و پلاگین دائماً نسخه‌های جدیدی شامل ویژگی‌های جدید و رفع مشکلات نسخه‌های قبلی برای محصولاتشان عرضه می‌کنند. هنگام نصب نسخه‌های جدید بسیاری از وی اس تی و پلاگین‌ ها باید توجه داشت که نسخه‌های قبلی به طور کامل حذف شوند. به عنوان مثال هنگام نصب وی اس تی کانتکت (Kontakt) اگر نسخه قبلی را به طور کامل از سیستم حذف نکرده باشید، هنگام نصب و استفاده نسخه جدید به مشکل می‌خورید. در این مقاله از آرتیست شو قصد داریم نحوه حذف کامل وی اس تی ها و پلاگین ها را به شما آموزش دهیم.

ویدئو آموزشی حذف کامل پلاگین و وی اس تی

دانلود برنامه Your Uninstaller

قبل از هر چیز برای حذف کامل فایل و نرم‌افزار، استفاده از برنامه‌ای‌ که بتواند فایل‌های مربوطه را از ریشه پاک کند، الزامی‌ست. یکی از قوی‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه‌ها در این راستا Your Uninstaller می‌باشد. پس قبل از اینکه مراحل حذف پلاگین را مطالعه کنید، می‌بایست این نرم‌افزار را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

چگونه پلاگین ها را به طور کامل حذف کنیم؟

1- بعد از باز کردن نرم افزار Your Uninstaller با لیست کامل برنامه‌های موجود در سیستم روبرو می‌شوید:

منوی نرم افزار Your Uninstaller

2- روی وی اس تی یا پلاگین مد نظر راست کلیک کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید.

image 14

3- روی حالت Super Mode قرار داده و گزینه Next را بزنید. این حالت باعث می‌شود تا تمامی فایل‌های مربوط به وی اس تی یا پلاگین از سیستم حذف شوند. بعد از این مرحله گزینه Yes را بزنید تا فرآیند حذف به صورت خودکار انجام شود.

super mode را انتخاب کنید

4- در این مرحله نرم افزار به شما می‌گوید که هنوز فایل‌‌هایی مربوط به وی اس تی مد نظر شما در سیستم باقی مانده است. تیک مربوط به هر فایل را بزنید و روی Next کلیک کنید.

کلیک روی Next

5- پس از اتمام فرآیند حذف روی گزینه Finish کلیک کنید.

حذف نرم‌افزار با موفقیت

چگونه پلاگین ها را از اف ال استودیو حذف کنم؟

بعد از این که با استفاده از نرم افزار Your Uninstaller پلاگین مد نظرتان را حذف کردید، کافیست از بخش Options و Manage Plugins مجددا روی گزینه Find More Plugins کلیک کنید. اف ال استودیو لیست پلاگین‌ ها را اسکن کرده و موارد حذف شده را از لیست پاک خواهد کرد.

چگونه پلاگین ها را از اف ال استودیو حذف کنم؟

برای دانلود نرم‌افزار اف ال استودیو روی لینک زیر کلیک کنید:
دانلود نرم‌ افزار آهنگسازی اف ال استودیو Image-Line FL Studio 20

وحیدرضا اویسی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *

    0