آرتیست‌شو

دانلود مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی EarthTone Azerbaijani Violin

دانلود مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی EarthTone Azerbaijani Violin

زمانی که صحبت از موسیقی آذری می‎شود، انسان، ناخودآگاه یاد شعر و و عشق و حماسه می‎افتد. موسیقی آذری بار احساسی بسیار زیادی دارد و بسیار هم دلنشین است. این نوع موسیقی خلاقانه، جذاب و متفاوت است. متفاوت از این نظر که به هیچ‎وجه شبیه موسیقی سنتی نیست اگرچه المان‎های آن‎را در خود دارد. امروز در آرتیست‎شو در کنار شما هستیم یا مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی که با بهترین کیفیت ممکن ضبط شده و در اختیار شما قرار داده شده است. از این پک لوپ می‎توانید در سبک‎های مختلف موسیقی استفاده کنید و اثر جذابی را خلق کنید. مهم نیست که در چه ژانری کار می‎کنید چون ساز ویولن، امروزه استفاده زیادی می‎شود و می‎تواند رنگ و لعاب تازه‎ای به آهنگ‎تان ببخشد. برای دانلود مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی EarthTone Azerbaijani Violin به پایین همین پست مراجعه کنید.

پک Azerbaijani Violin، موردنیاز برای هر آهنگساز

مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی EarthTone Azerbaijani Violin به قدری خوش‎صداست که می‎تواند شگفت‎زده‎تان کند. چون با ویولن‎های گران‎قیمتی ضبط شده‎ است و واقعا پتانسیل این‎را دارد که موسیقی شمارا دلنشین‎تر کند. موسیقی آذری را با آهنگ‎های پاپ آذری امروزی اشتباه نگیرید! یک موسیقی آذری اصیل با روح‎ و روان انسان بازی می‎کند و ذهن‎ را به نقطه‎ای دور دست می‎برد. خاطراتی که شاید با یادآوری آن‎ها شاد و یا اندوهگین شوید. از این مجموعه لوپ می‎توانید در سبک‎هایی مانند هیپ‎هاپ و ترپ حتی استفاده کنید. به این صورت که قسمت‎هایی از آن‎را با سمپلر انتخاب و ویرایش کنید تا به یک ملودی جدید و فوق‎العاده برسید.

مجموعه‎ی Azerbaijani Violin هم‎اکنون از سایت آرتیست‎شو قابل دانلود است. این پک دارای 10درصد ریکاوری است. در ضمن، دموی این مجموعه ویولن در ادامه برای شنیدن شما عزیزان گذاشته شده است و می‎توانید گوش دهید و از کیفیت آن لذت ببرید.

محتویات پک ویولن آذری

 • 60 عدد لوپ با تمپوی 90 با گام مشخص
 • 60 عدد لوپ با تمپوی 110 با گام مشخص
 • 60 عدد لوپ با تمپوی 130 با گام مشخص
 • در مجموع 180 لوپ باکیفیت ویولن

دموی مجموعه لوپ ویولن آذربایجانی EarthTone Azerbaijani Violin

 • حجم فایل: 320 مگابایت
 • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
برچسب‌ها:
امید

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0