آرتیست‌ شو

دانلود مجموعه پلاگین DMG Audio All Plugins v2019.06.29

مجموعه وی اس تی پلاگین های میکسینگ و مسترینگ DMG Audio All Plugins

مجموعه‌ای از پلاگین‌ها و ابزارهایی که برای میکسینگ و مسترینگ استفاده می‌کنید در این مجموعه خواهید داشت؛البته کمی متفاوت.

مجموعه پلاگین‌های شرکت DMG ابزاری‌هایی مانند کامپرسور، گیت، لیمیتر، آنالایزر و … را با ظاهری زیبا و ساده و در عین حال با قابلیت‌های بسیار جذاب ، کاربردی و هوشمند در اختیارتان قرار می‌دهند.

در ادامه این مطلب، می‌توانید درباره‌ی هر پلاگین(وی اس تی)  از این مجموعه توضیحاتی مختصر مطالعه کنید.

لیست پلاگین‌های موجود در این مجموعه :

 • Compassion v1.20
 • Dualism v1.10
 • Equality v1.34
 • Equick v1.16
 • Equilibrium v1.59
 • Essence v1.08
 • Expurgate v1.06
 • Limitless v1.09
 • Multiplicity v1.04
 • Pitchfunk v1.15
 • Trackcomp v1.05
 • Trackcontrol v1.04
 • TrackDS v1.04
 • Trackgate v1.04
 • Tracklimit v1.04
 • Trackmeter v1.04

در ویدیو زیر، آموزش کوتاهی از پلاگین Compassion از این مجموعه پلاگین را مشاهده کنید :

در ادامه می‌توانید با هر کدام از پلاگین‌های این مجموعه، مختصر آشنا شوید :

پلاگین Compassion :

این پلاگینِ صوتی(وی‌اس‌تی) آماده هرگونه پردازش داینامیکی روی هر نوع سیگنال و لاین صوتی است. انعطاف‌پذیری بالا، تاخیر بسیار پایینِ پردازش، حالتِ اصلی(Main Mode) برای استفاده سریع و حالت پیشرفته(Advance Mode) برای تنظیمات حرفه‌ای‌تر و استایل‌های مختلف برای پردازش، از قابلیت‌های اصلیِ Compassion است.

با پلاگین Compassion می‌توانید تمامی عملیات کمپرسشن و اکسپنشن را به‌صورتِ موازی و سری، همراه با امکان پردازش مید/ساید انجام دهید.

کامپرسور Compassion

پلاگین Dualism :

Dualism یک ابزار کامل برای کار روی “استریو” است، که آنالایزر بصری زیبای آن به راحت‌تر شدنِ کار می‌افزاید. این پلاگینِ کنترلِ استریو برای کانال مستر و حتی برای کنترل عرضِ استریویی(Stereo Width) روی هر کانال قابل استفاده است.

آنالایزرِ کاملِ FFT، نمایش اکتاو ، میتِرهای فاز(Phase) و کارلیشن(Correlation)، تبدیل به حالت مید/ساید، فیلترهای های-پس(High-Pass) و کنترل کامل روی گِین(Gain) تنها برخی از قابلیت‌های این پلاگین قدرت‌مند است.

استریو ایمیجر Dualism

پلاگین Equality :

اکولایزر Equality برای استفاده در هر کانال و حتی میکس‌دان(MixDown) طراحی شده است. به گفته کمپانی DMG این پلاگین کیفیت اکولایزرهای کنسول‌های انالوگ را به همراه تمامی قابلیت‌های دیجیتال به ارمغان آورده است.

مصرف سی‌پی‌یو پایین برای استفاده روی هر ترکِ میکس، حالت‌های مختلف فاز(Linear، Analogue، Minimum) برای استفاده در کانال مستر و برخی از کانال‌های خاص، ۶ باند فرکانسی و باز هم پردازش مید/ساید که بسیار حائز اهمیت است، Equality را به یک اکولایزر بی‌نقص تبدیل می‌کند.

وی اس تی پلاگین اکولایزر Equality

پلاگین Equick :

اکولایزری دیگر از این مجموعه، این‌بار با گرافی زیبا و انعطاف‌پذیر سعی می‌کند خیلی سریع شما را به مقصودتان برساند.

مصرف سی‌پی‌یو بسیار پایین، امکان اضافه کردن تا ۳۲ باند فرکانسی، با حالت‌های متفاوت HPF، LPF، High Shelf، Low Shelf و Notch و دوباره امکان پردازش مید/ساید و استریو و ۵ سایز مختلف رابط کاربری این پلاگین از امکانات خوب آن است.

وی اس تی پلاگین اکولایزر Equick میکسینگ و مسترینگ

پلاگین Equilibrium:

Equilibrium هم اکولایزر دیگر این مجموعه است اما برای موارد خاص‌تری طراحی شده است. به گفته شرکت این اکولایزر استاندارد جدید را معرفی می‌کند و برای موارد بحرانی‌تر قابلیت‌های بسیار خوبی دارد.

شبیه‌سازی مدارهای اکولایزرهای قدیمی، اینبار پردازش مید/ساید به علاوه امکان پردازش جداگانه کانال چپ و راست، کنترل فاز برای هر باند فرکانسی و بسیاری از قابلیت‌های حرفه‌ای دیگر همان دلایلی هستند که شرکت این اکولایزر را بسیار حرفه‌ای‌تر می‌داند.

وی اس تی پلاگین Equilibrium

پلاگین Essence:

این پلاگین در واقع یک دی-اسر است اما در واقعیت امکانات بسیار بیش‌تری از یک دی‌اسر عادی در اختیارتان قرار می‌دهد. Essence علاوه بر دی‌اسینگ می‌تواند باند‌های فرکانسی را جداگانه کمپرس کند.

از قابلیت‌های مهم آن می‌توان به پردازش پارالل یا موازی، تشخیص خودکار سیبلنس‌ها(حروفی مثل “س”،”ش”،”ت”و…)، حالت اورسمپلینگ و امکان استفاده در مسترینگ اشاره کرد.

وی اس تی پلاگین دی اسر Essence

پلاگین Expurgate:

Expurgate یک پلاگینِ گیت(gate) بسیار جذاب است و مانند سایر پلاگین‌های این مجموعه کامل و بی نقص است.

این پلاگین هر چیزی که شما از یک گیت/اکسپندر نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد. با رابط کاربری ساده و سریع و مدارهای شبیه‌سازی شده از گیت‌های کلاسیک، تاخیر بسیار پایین و مصرف سی‌پی‌یو پایین می‌توانید دقیقا گیت مورد نظر خود را طراحی کنید.

از دیگر امکانات این وی اس تی تشخیص نویز در حالت اتوماتیک است.

وی اس تی پلاگین گِیت Expurgate

پلاگین Limitless:

لیمیترِ مولتی‌بندِ این مجموعه هم قابلیت‌های بسیار کاربردی دارد. Limitless با گِین‌ریداکشنِ نرم، یک پیک‌لیمیتر زیبا با امکاناتی همچون کار بر روی “داینامیک” و “ترنزینت” به صورت جدا، اورسمپلینگ همراه با کلیپر، هماهنگ با استانداردهای لودنس، های-پس فیلتر برای حذف دی‌سی(DC) و دیتر با امکان تغییر شکل نویز است.

وی اس تی پلاگین لیمیتر مولتی بند Limitless

پلاگین Multiplicity:

داینامیک‌اکولایزرِ ۸باندِ دی‌ام‌جی یک ابزار بسیار عالی و قدرت‌مند است. Multiplicity را نمی‌توان یک پلاگینِ عادی دانست. علاوه بر قابلیت‌های بسیار پیشرفته این پلاگین، امکاناتی مانند سایدچین‌اکولایزرِ سه‌بانده برای هر باند فرکانسی، تغییر کاراکتر داینامیکیِ هر باند به صورت جداگانه، Lookahead جدا برای هر باند و خلاصه تنظیمات پیشرفته برای باندها، آن را از ابزارهای همکار خود جدا می‌کند!

وی اس تی پلاگین داینامیک اکولایزر Multiplicity

پلاگین Pitchfunk:

این پلاگین کمی متفاوت‌تر از پلاگین‌های دیگر این مجموعه است. Pitchfunk ابزاری برای طراحی صدا و فضاسازی‌ست همراه با ال‌اف‌او(LFO) و انولوپ(Envelope)هایی که امکان اتصال به المان‌ها و یونیت‌های مختلفی را فراهم می‌سازند.

۱۰ الگوریتم متفاوت پیچ-شیفتینگ(Pitch-Shifting فرآیند تغییر فرکانس یا پیچِ صدا) که الهام‌گرفته از سخت‌افزارهای کلاسیک هستند و برای سی‌پی‌یوهای مدرن طراحی شده اند، دستِتان را برای اجرا و ساخت فضاهای مختلف و متفاوت از صداهای عادی باز می‌گذارند.

دانلود پلاگین تغییر پیچ و فرکانس Pitchfunk

پلاگین Trackcomp:

کامپرسوری دیگر از این مجموعه که انواع مختلف کامپرسورها یعنی VCA، FET،Opto و دیجیتال را ارائه می‌کند.

Trackcomp با این که خیلی دیجیتال و مدرن به نظر می‌رسد، شبیه‌سازی کمپرسورهای کلاسیک ۵۰ سال گذشته را به‌خوبی انجام داده و امکان تغییر الگوریتم کامپرسور به مدل‌های مختلفِ سخت‌افزاری را فراهم می‌کند.

وی اس تی پلاگین کامپرسور Pitchfunk

پلاگین Trackcontrol:

پلاگین Trackcontrol قابلیت‌هایی را در یک مجموعه کنار هم قرار داده است که بسیار پرکاربرد هستند و به وفور در یک پروژه روی لاین‌های مختلف استفاده می‌شوند.

این قابلیت‌ها، امکاناتی عمومی‌تر مانند پنینگ چپ/راست و مید/ساید، کنترل فاز و تغییر کانال چپ/راست(LR Swap)، های-پس فیلتر(High-Pass Filter)، کنترل پهنای استریویی(Stereo Width) و … را شامل می‌شوند.

وی اس تی پلاگین Trackcontrol

پلاگین Trackds:

دی‌اسر دیگر این مجموعه با دیتکتور باهوش و سریع خود خیلی راحت و در عین حال بادقت عمل دی‌اسینگ را انجام می‌دهد.اکولایزر ۲بانده با قابلیت کنترل کراس‌اور(Crossover) و امکانِ شنیدنِ تفاوت سیگنال قبل و بعد از ورود به پلاگین از امکانات جذاب این پلاگین به‌شمار می‌روند.

وی اس تی پلاگین دی اسر Trackds

پلاگین Trackgate:

با Trackgate خیلی ساده می‌توانید تِرَک‌های خود را به بهترین شکل گِیت کنید.دیتکتور نویز برای گیتِ خودکار، شبیه‌سازی مدار گیت‌های کلاسیک، امکان کنترل گیت با MIDI و قابلیت‌های بسیارِ دیگر مانند سایر پلاگین‌های این مجموعه، دلیل تفاوت آن است.

وی اس تی پلاگین گِیت Trackgate

پلاگین Tracklimit:

با این لیمیتر خیلی سریع می‌توانید لودنس میکس خود را افزایش دهید. با مصرف سی‌پی‌یو پایین و ظاهر ساده و همچنین قابلیت کنترل داینامیک و ترنزینت به‌صورت جداگانه،استفاده از Tracklimit هم قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت.

وی اس تی پلاگین لیمیتر مسترینگ Tracklimit

پلاگین Trackmeter:

و در نهایت نوبت می‌رسد به آنالایزر این مجموعه؛ Trackmeter.

مجموعه‌ای از گراف‌های مختلف با قابلیت تغییر سایز پلاگین، میتِر فاز(Phase) و کارلیشن(Correlation)، تیونر کروماتیک و هماهنگی با استانداردهای لودنس بخشی از قابلیت‌های این آنالایزر است.

وی اس تی آنالایزر Trackmeter

برای دانلود رایگان فایل، کافیه همین الان ثبت نام کنی.
 • حجم : 50 مگابایت
برای دانلود رایگان فایل، کافیه همین الان ثبت نام کنی.
 • حجم : 45 مگابایت
حسن بهرامی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0