آرتیست‌شو

دانلود مجموعه لوپ هیپ‎هاپ Cymatics Gems Vol. 16 Nostalgic Melodies

دانلود مجموعه لوپ هیپ‎هاپ Cymatics Gems Vol. 16 Nostalgic Melodies

بنا به درخواست کاربران عزیزمان، امروز در آرتیست‎شو، بار دیگر با یکی از پرکاربردترین لوپ‎پک‎های سبک هیپ‎ هاپ در خدمت شما هستیم. این مجموعه توسط آهنگسازهای معروفی مانند ChukiBeatz در یوتیوب، بارها مورد استفاده قرار گرفته است. این مجموعه لوپ، محصول شرکت Cymatics است که بیشتر در ژانر ترپ و هیپ ‎هاپ فعالیت دارد. مجموعه لوپ هیپ‎هاپ Cymatics Gems Vol. 16 Nostalgic Melodies بر روی ملودی‎های نوستالژی و قدیمی تمرکز دارد. ملودی‎هایی که از گیتار و پیانو و سازهای اصیل ساخته شده‎اند. تمامی فایل‎های این پک با فرمت WAV هستند اما نکته‎ی خوب قضیه این‎جاست که فایل‎های Midi آن نیز در اختیارتان قرار گرفته است که می‎توانید از آن‎ها استفاده کنید. اگر در سبک هیپ‎هاپ فعالیت دارید مجموعه Nostalgic Melodies مطمئنا به کارتان می‎آید.

مجموعه‎ی Nostalgic Melodies مناسب برای یک اثر حرفه‎ای

امروزه، مثل گذشته دیگر استفاده از لوپ، مشکل خاصی ندارد. شاید 4 یا 5 سال پیش اگر در آهنگ‎های‎تان از لوپ و هرچیز آماده‎ای استفاده می‎کردید، در نگاه بقیه یک آماتور حساب می‎شدید. اما الان دیگر فقط خروجی نهایی مهم است. مهم نیست که از چه چیزی استفاده کرده‎اید؛ اگر آهنگی که ساخته‎اید موردپسند واقع شود و کیفیت لازم را داشته باشد، پس شما کارتان را خوب انجام داده‎اید. عده‎ای دیگر بر این باور هستند که نیاز هست که حتما لوپ را با سمپلر ویرایش کنیم و سپس استفاده کنیم. اما آرتیست‎شو می‎گوید مهم نیست که از سمپلر استفاده کنید و یا نکنید. اگر فکر می‎کنید که این لوپ، آهنگ شما را جذاب‎تر می‎کند، پس از آن استفاده کنید. البته به این موضوع توجه کنید که اگر لوپ و یا سمپلی که استفاده می‎کنید دارای موارد کپی‎رایت باشد، پس نیاز است که اجازه لازم را بگیرید و یا هزینه‎ی آن‎را پرداخت کنید.

مجموعه لوپ هیپ‎هاپ Cymatics Gems Vol. 16 Nostalgic Melodies اکنون با 10درصد ریکاوری، قابل دانلود است. اگر در استفاده از این پک به مشکلی برخوردید می‎توانید آن‎را در اینستاگرام آرتیست‎شو با ما در میان بگذارید تا در سریع‎ترین زمان ممکن مشکل‎تان را بررسی و رفع کنیم.

محتویات Nostalgic Melodies

 • 20 لوپ
 • 20 میدی

دموی صوتی مجموعه لوپ هیپ‎هاپ Cymatics Gems Vol. 16 Nostalgic Melodies

 • حجم فایل: 337 مگابایت
 • رمز فایل: artist-sho.com (با حروف کوچک تایپ شود)
امید

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0