آرتیست‌شو

دانلود مجموعه پلاگین ویرایش و اصلاح صدا Accusonus ERA Bundle Pro v4.0.0

دانلود رایگان مجموعه پلاگین ویرایش و اصلاح صدا Accusonus ERA Bundle Pro

مجموعه پلاگین Era ، نسل جدیدی از پلاگین‌های ویرایشِ صوت با الگوریتم‌های جدید و متفاوت منتشر کرده است. این مجموعه که با ظاهری ساده و شیک طراحی شده، علاوه بر راحت و ساده‌بودن ، کیفیت مناسبی را ارئه می‌دهد و روش‌‌های متفاوتی برای پردازش و ترمیم صدا عرضه کرده‌است .

در این مجموعه پلاگین‌هایی برای حذف نویز، حذف ریورب‌های ناخواسته ، حذف کلیپ‌ها(دیستورشن) ، کنترل پاپ‌ها و … موجود است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

لیست پلاگین‌های موجود در این مجموعه :

 • Noise Remover
 • Reverb Remover
 • Plosive Remover
 • De-Esser
 • De-Clipper
 • Voice Leveler
 • De-esser Pro
 • ERA-D

پلاگین ERA-D :

زمانی که به یک ابزار مناسب برای حذفِ نویز(denoise) و حذفِ ریورب(dereverberation) نیاز دارید، ERA-D گزینه مناسبی است . این پلاگینِ صوتی(وی‌اس‌تی) تنها روی همین دو مورد تمرکز دارد و با الگوریتم‌های قوی و خاصِ خود، پردازش‌های مورد نظر را به‌خوبی انجام می‌دهد .

وی اس تی پلاگین حذف نویز ERA-D

پلاگین De-Esser Pro :

همان‌طور که می‌دانید De-esser ها وظیفه کنترل حروفی مثل “س ش ت و … ” در صدای خواننده(وکال) را برعهده دارند . پلاگین De-Esser Pro از مجوعه‌پلاگین ERA امکانات خوبی برای این امر در اختیارتان قرار خواهد داد.این پلاگین با وجود قابلیت‌ها و کیفیت مناسبی که ارائه می‌دهد، بسیار ساده و راحت ، قابل استفاده می‌باشد .

وی اس تی پلاگین دی اسر De-Esser Pro

پلاگین Noise Remover :

نویزها مزاحمان همیشگی دنیای موسیقی به ویژه در ضبط، میکسینگ و مسترینگ هستند. پلاگین Noise Remover ، با یک پیچ ساده نویز فَن‌ها ، وسایل گرمایشی و سرمایشی ، نویزهای الکتریکی و … را تا حد زیادی کم و یا حتی حذف می‌کند.

دانلود وی اس تی پلاگین حذف نویز Noise Remover

پلاگین Reverb Remover :

ریورب، یکی از پدیده‌های دوست‌داشتنی در دنیای صوت است که در موسیقی و آهنگ‌سازی هم بسیار استفاده می‌شود. اما نه هر ریوربی!

گاهی ری‌ورب‌هایِ ناشی از ضبط در فضای نامناسب، مزاحمت‌های خاص خودشان را ایجاد می‌کنند و از فوکس‌بودن و شفافیتِ صدا می‌کاهند. حال با پلاگین Reverb Remover این امکان فراهم شده است که تا حد زیادی ریورب‌های ناخواسته را حذف و تمرکز را به صدای مورد نظر بازگردانیم .

دانلود وی اس تی پلاگین حذف ریورب Reverb Remover

پلاگین Voice Leveler :

عدم یک‌پارچگی گین(Gain) یک مسئله پرتکرار در ضبط صدا به‌شماره می‌رود. میکروفون‌های نامناسب، تغییر فاصله نوازنده، خواننده و به طور کلی منبع صوت از میکروفون در هنگام ضبط، از عوامل اصلی این مشکل هستند.

حالا با استفاده از پلاگین Voice Leveler تنها با تنظیم یک پیچ(Knob ، ناب) می‌توانید لِوِل(Level) یا گینِ صدایِ ضبط‌شده را یکپارچه و متعادل کنید. البته این ابزار کوچک و جذاب چند امکانِ ساده دیگر هم در اختیارتان قرار می‌دهد که تنها با چند بار استفاده به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را کشف و استفاده کنید.

توجه داشته باشید که عملکرد این پلاگین، مانند پلاگینِ Vocal Rider یا Bass Rider از مجموعه پلاگین‌های شرکت Waves است با این تفاوت که این‌دو اختصاصی برای وکال(صدای خواننده) و بِیس طراحی و ساخته‌شده‌اند ولی Voice Leveler می‌تواند روی تمام صداها پردازش مناسب را انجام دهد .

دانلود وی اس تی پلاگین متعادل سازی لول صدا

پلاگین De-Esser :

این پلاگین هم مانند De-Esser Pro که بالاتر با آن آشنا شدیم؛ وظیفه کنترل حروف سیبلنس رو بر عهده دارد. با کمی تفاوت و امکانات شاید محدودتر یا بهتر است بگوییم متفاوت تر از نسخه pro اما همچنان کاربردی و ساده.

دانلود رایگان وی اس تی پلاگین حذف س ش De-Esser

پلاگین plosive remover :

Plosive remover هم مانند بیشتر پلاگین‌های این مجموعه، به ویرایش صدای ضبط شده می‌پردازد. این پلاگین برای حذف پاپ‌ها(حروفی مثل “پ” یا “ب”) در وکال یا صدای گوینده طراحی شده است؛ که معمولا به دلیل صدابرداری و میکروفون گذاری نامناسب و گاهی هم به دلیل تازه‌کار بودنِ خواننده باعث تخریب صدا می‌شود.

دانلود پلاگین حذف حروف پ و ب در صدای خواننده plosive remover

پلاگین De-Clipper :

دوستانی که با صدا و موسیقی، مخصوصا در حوزه نرم‌افزارها، آشنایی بیشتری دارند، حتما با کلیپ (Clip) آشنا هستند . این کلیپ با عبارت “کلیپ” که برای ویدیو استفاده می‌کنیم کاملا متفاوت است.

“کلیپ” شدن صدا به معنای سچوریت شدن بیش از اندازه یا حتی نادرست صداست که درواقع قسمتی از موج صدا(waveform) را می‌بُرَد. با De-Clipper می‌توانید این کلیپ‌های مخرب و مزاحم را تا حد زیادی از بین ببرید و صدای خود را ترمیم کنید.

پلاگین حذف کلیپ های ضبط شده در صدا De-clipper

در ویدیو زیر، معرفی پلاگین Voice Leveler از این مجموعه پلاگین را مشاهده کنید :

 • حجم : 63 مگابایت
حسن بهرامی

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0